Rovnou na obsah Rovnou na menu
Město Sázava
Sázava

Černá kronika

Zobrazeno 1-30 ze 31

Běžkaři si krátili cestu přes rybník. Led nevydržel, přiletěl hasičský vrtulník

Datum: 3. 12. 2023

Tři běžkaři si krátili v neděli odpoledne cestu přes rybník v Jevanech u Prahy. Slabá vrstvu ledu nevydržela a všichni tři skončili v chladné vodě. K jejich záchraně byli přivoláni hasiči i záchranka. Jednomu z mužů nakonec pomáhal z rybníka i záchranářský vrtulník.

Nehody i zastavené vlaky. Sněžení komplikovalo dopravu ve Středočeském kraji

Datum: 2. 12. 2023

Srážka auta s vlakem na přejezdu na Praze východ. Zrušení víkendového železničního spojení mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem, a také na Příbramsku.

Očekávaný příděl sněhu zpomalil dopravu. Někde lámal stromy a větve

Datum: 2. 12. 2023

Očekávaný příděl několika centimetrů sněhu, který napadl v pátek odpoledne a v noci na sobotu, způsobil problémy některým řidičům na silnicích.

Popadané stromy i dopravní nehody. Hasiči mají za sebou další náročnou noc

Datum: 29. 11. 2023

/FOTO/ Středočeští hasiči mají za sebou další náročnější noc, kterou jim připravilo počasí. Od úterní 20. hodiny do středeční 7. hodiny vyjížděli k více než třem desítkám událostí. V úterý během dne jich bylo dokonce více než sto.

Policie obvinila dalších šest lidí v kauze kutnohorské sekty: pro smrt v lese

Datum: 28. 11. 2023

K dalšímu soudnímu jednání v souvislosti s podivným úmrtím se zřejmě schyluje ve vazbě na dění kolem společenství s rysy sekty, kterým se obklopil léčitel působící v Kutné Hoře.

Auto skončilo po havárii u Slověnic v příkopu. Jedna žena je v nemocnici

Datum: 27. 11. 2023

/FOTO/ Havárie, po které skončilo auto v příkopu, se odehrála v pondělí ráno těsně před sedmou hodinou na silnici mezi Borovou a Hranicemi na Kutnohorsku.

Převrácená dodávka zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Modletic

Datum: 19. 11. 2023

/FOTO/ Naštěstí bez zranění se obešla dopravní nehoda dodávky na nájezdu od brněnské dálnice D1 na Pražský okruh, ve které cestovaly tři osoby. Na místě zasahovali hasiči a policisté.

Muž na elektrokoloběžce zřejmě nezvládl řízení, našli ho mrtvého v příkopě

Datum: 18. 11. 2023

Tragická událost se stala v pátek 17. listopadu na silnici mezi obcemi Lešany a Břežany na Benešovsku.

Čapí hnízdo: Soud zrušil zprošťující verdikt nad Babišem, kvůli závažným chybám

Datum: 15. 11. 2023

Vrchní soud v Praze zrušil zprošťující rozsudek v kauze Čapí hnízdo kvůli nedostatečně a chybně provedeným důkazům. Ve středu to uvedl server Česká justice, který má verdikt odvolacího soudu k dispozici.

Na dálnici D6 narazilo auto do vojenské kolony. Čtyři vojáci jsou zranění

Datum: 15. 11. 2023

Čtyři vojáci skončili v nemocnici poté, co ve středu ráno na dálnici D6 vjelo auto do kolony vojenských vozidel a do jednoho narazilo.

Jsem na oceánu v porouchané lodi, tvrdil ženě podvodník. Okradl ji o sto tisíc

Datum: 14. 11. 2023

/VIDEO/ Vše začalo přijetím žádosti o přátelství na sociální síti, pokračovalo neuvěřitelnou historkou o porouchané lodi na Indickém oceánu a balíčku s důležitými dokumenty – a nakonec vyvrcholilo podvodem a policejním vyšetřováním.

Na webech nabízeli sexuální služby za peníze. Osm lidí je obviněno z kuplířství

Datum: 19. 10. 2023

V souvislosti s provozováním webů inzerujících poskytování sexuálních služeb obvinili policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) osm fyzických osob a jednu právnickou osobu z kuplířství a účasti na organizované zločinecké skupině.

Havárii rogala u Jílového viděl jen nezletilý chlapec. Složky IZS jely nadarmo

Datum: 15. 10. 2023

Oznámení nezletilého chlapce o pádu rogala u Studeného, místní části města Jílového u Prahy v okrese Praha západ, prověřovali v neděli 15 října před třetí hodinou odpolední nejen policisté, ale na popisované místo vyrazili také hasiči a posádky zdravotnické záchranné služby.

Tragédie v Jílovém. Žena najela do protisměru a srazila se s autobusem, zemřela

Datum: 12. 10. 2023

K tragické dopravní nehodě došlo ve čtvrtek 12. října krátce před polednem v Jílovém u Prahy.

Změna identity mu nepomohla. Jeden z nejdéle hledaných lidí v Česku byl dopaden

Datum: 11. 10. 2023

/VIDEO/ Od roku 2005 byl v celostátním pátrání, podvedl přes 260 lidí a přišel si na víc než 90 milionů, několikrát si změnil identitu a na dlouhých osmnáct let se po něm slehla zem.

Scéna jako z filmu: Muž ujížděl policii, naboural a utekl do lesa. Našel ho pes

Datum: 11. 10. 2023

/VIDEO/ Sedmadvacetiletý muž sedl za volant pod vlivem drog - a navíc bez řidičského průkazu.

Dálnici u Všestud zastavila vážná dopravní nehoda. Auto skončilo na střeše

Datum: 10. 10. 2023

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý ráno na dálnici D8 poblíž Všestud na Mělnicku.

Přes sto hasičů bojovalo s požárem dřeva v Dubí. Někteří budou na místě do rána

Datum: 8. 10. 2023

/VIDEO, FOTOGALERIE/ V neděli před čtvrtou hodinou ranní musely vyjet desítky jednotek hasičů k požáru dřeva v kladenské části Dubí.

Požár objektu na Smíchovském nádraží: Hasiči evakuovali jedenáct lidí

Datum: 7. 10. 2023

/FOTO, VIDEO/ Několik hasičských jednotek zasahovalo od brzkého sobotního rána u požáru vybydlené budovy na nádraží na Smíchově.

Nehoda aut a dodávky ochromila dopravu na dálnici D8. Dva lidé jsou v nemocnici

Datum: 7. 10. 2023

V sobotu v půl druhé odpoledne došlo k nehodě na dálnici D8 ve směru na Prahu.

U Hořovic na dálnici D5 se stala autonehoda. Jeden člověk je zraněný

Datum: 7. 10. 2023

K dopravní nehodě, která značně ovlivnila provoz v okolí, došlo v sobotu mezi 14. a 15. hodinou na 40. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov.

Zobrazeno 1-30 ze 31

Mohlo by Vás zajímat